W jaki sposób zainwestować w nieruchomość bez gotówki ?

Zastanawiam się czy jest możliwość jakiejkolwiek inwestycji bez swojej gotówki ? Jednak znam osoby które były w takiej samej sytuacji jak ja i teraz posiadają nawet po dwie nieruchomości .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj . To , że nie posiadamy gotówki nie oznacza wcale , że nie można zdecydować się o zainwestowaniu w nieruchomość . Jest kilka sposobów i ja postawiłem , że poproszę rodziców o pożyczkę na ten cel , ale ja również miałem małą działkę którą sprzedałem i tym sposobem kupiłem mieszkanie z którego teraz mam comiesięczne zyski i to był dobry wybór który każdemu polecam .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Dobrym rozwiązaniem może okazać się spółka z przyjaciółmi . Ja tak zrobiłem umówiłem się , że oni wyłożą środki na nieruchomość , a ja zajmę się remontem i zwrócę im co do złotówki i tym sposobem nie mając własnych środków miałem nieruchomość . To również dobre rozwiązanie dla osób które chciałyby zainwestować , ale problemem jest gotówka .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Dobrym pomysłem może się okazać remont u osoby którą dobrze znamy , a która nie radzi sobie z zadbaniem o mieszkanie . Doprowadzasz mieszkanie do super stanu i umawiasz się z daną osobą , że z wynajmu będzie otrzymywał konkretną sumę i jeśli się zgodzi to inwestycja się uda .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Inwestycja bez gotówki ? Jest możliwa , ale i tak na ten cel będzie potrzeba jakiejkolwiek gotówki . Dobrym rozwiązaniem może się okazać się kredyt gotówkowy na zakup nieruchomości . Tym sposobem nie będziesz musiał mieć własnych pieniędzy które trzeba wydać od razu , tylko będziesz spłacać comiesięczne raty i w ten sposób można w szybki sposób spłacić kredyt i jeszcze na tym zarobić .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim . Ja od zawsze myślałem o inwestycję w nieruchomość . Razem z dwoma koleżankami wzięliśmy kredyty i tym sposobem zakupiliśmy mieszkanie dwu pokojowe . Teraz z tego tytułu mamy comiesięczne niezłe zarobki i kredyt będzie spłacany regularnie .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.