W co lepiej zainwestować w mieszkanie czy domek ?

Zawsze marzyłam o swoim domku , ale teraz nie wiem czy koszty nie przekroczą moich możliwości finansowych  , a z drugiej strony mieszkania są również drogie . Jak dobrego wyboru ?

Dodaj komentarz
3 Odpowiedź(i)

Ja zawsze uważam , że warto zainwestować w dom jednorodzinny składający się z kilku pokoi i zacząć je wynajmować . Wiem doskonale , że z takiej formy wynajmu można uzyskać niezłe  comiesięczne dochody . Podam przykład mając dom piętrowy który posiada 10 pokoi i za jeden otrzymuję 700 zł miesięcznie to przychód jest na prawdę niezły .

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

To zależy od tego na co nas stać . Bo wiadomo , że jeśli masz więcej pokoi do zaoferowania na wynajem to większa kasa z tego jest . Jednak kupno mieszkania w bloku ma swoje plusy pod względem lokalizacji , dostępności do lekarza , pracy oraz szkoły . Natomiast budując dom jest on  na obrzeżach miast lub oddalonych od miast kilkanaście kilometrów .

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Od zawsze inwestycja w mieszkanie było i będzie bardziej opłacalne niż dom wielorodzinny . W blokach lub kamienicach  opłaty związane z czynszem mogą wydawać się większe , ale domek również nie jest tani w utrzymaniu nawet wynajmując go . Wiem jak to działa ponieważ miałem domek i sam opał i ogrzewanie w ciągu czasu grzewczego wynosi duży koszt , a za wynajem pokoju nie podniosę kwoty ze względu grzewczego .

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.