Jakie macie zdanie na temat kredytu samochodowego online w Alior Bank ?

Ostatnio widziałem reklamy z Alior Bank odnośnie kredytu samochodowego . Jednak czy to jest na pewno korzystna oferta pod względem prowizji oraz wszystkich opłat które Bank pobiera ? Zastanawiam się również nad tym jak można wziąć kredyt online na korzystnych warunkach ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka . Takie kredyty online zawsze są powodem do zastanowienia . Jednak ja sobie chwalę taki kredyt samochodowy w Alior Bank który brałem online . Plusem jest to , że nie pobierają prowizji w tym kredycie samochodowym , a okres kredytowania można wydłużyć max do 60 miesięcy . Dla mnie oferta jest korzystna i na pewno będę korzystał z takiej oferty .

Odpowiedział w 3 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Zdecydowaliśmy się na kredyt samochodowy w tej formie , ponieważ oferta jest dość korzystna , prowizja wynosi 0 % a Maksymalna Stopa Oprocentowania wynosi 37,1 % . Kwota maksymalna to 200 tys na maksymalnie 60 miesięcy .

Odpowiedział w 3 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Zdecydowaliśmy się z żoną na kredyt w tej formie ponieważ jest naszym zdaniem korzystna pod względem Maksymalnej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania która będzie podczas całego okresu kredytu . Możemy również wybrać sobie sami kwotę kredytu oraz ilość miesięcy na jaką  bierzemy kredyt samochodowy .

Odpowiedział w 3 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Jesteśmy w innym  banku , ale jednak ta oferta nas zaciekawiła ze względu na brak opłaty prowizyjnej .  Kredyt samochodowy postanowiliśmy wziąć na 3 lata , ale mamy możliwość spłaty wcześniej bez żadnych dodatkowych opłat . Tak jak to bywa w innych , że za wcześniejszą spłatę płacimy dodatkowe koszta .

Odpowiedział w 3 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Długo zastanawiałam o kredycie samochodowym w Alior Bank w tej formie , ale po dłuższym namyśle i sprawdzaniu ile wynosi oprocentowanie oraz stopa roczna oprocentowania postanowiłam , że oferta jest korzystna i warto się na nią zdecydować .  Najważniejszą sprawą dla mnie okazała się prowizja oraz okres kredytowania wynoszący nawet do 5 lat .

Odpowiedział w 3 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.