Jakie macie zdanie na temat inwestycji w systemie Condo ?

Od kilku tygodni zastanawiam się nad inwestycją w miejscowości gdzie na pewno nieruchomość będzie opłacana . Znajomy zainwestował sporą sumkę w hotel o wysokim standardzie w systemie Condo . Teraz zastanawiam się czy również nie wybrać tej metody , ale również mam obawy czy inwestycja będzie opłacalna .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Inwestycja w hotel w tym systemie jest bardzo korzystnym rozwiązaniem , ale jest bardzo kosztowna inwestycja i warto dokładnie przemyśleć swój wybór . Ja jestem zadowolony ponieważ w ciągu roku mam zysk na poziomie 6 % jest to i tak dużo . 

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Nawet nie myślałem , że hotel może być taką inwestycją która może zapewni mi i mojej rodzinie przyszłość . SPA , basem , restauracje przyciągają wiele osób jak również moja inwestycja znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji . 

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Jeśli swoja nieruchomość zainwestujecie w dobrej lokalizacji to na 100 % odniesiecie sukces . Hotele są potrzebne cały rok , bo wiadomo zawsze jest popyt na pokoje jak również atrakcje znajdujące się w hotelu .

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

System Condo dla mnie jest pewną inwestycją , a zarazem przyszłościową . Pomimo iż na taką nieruchomość potrzebujemy ogromnych pieniędzy , ale zawsze można wziąć kredyt , pożyczkę od rodziny i przyjaciół . Jeśli ktoś się zdecyduje na taką formę inwestycji na pewno na tym nie straci ponieważ będzie mieć cały rok zapewniony dochód .

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Inwestycja w systemie Condo jest opłacalny i jeśli tylko mamy taką możliwość inwestycji to jak najbardziej . Ja w ciągu roku zarabiam na tej nieruchomości 7 % i jestem zadowolony , że zdecydowałem się na taką formę inwestycji . 

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.