Czym kierować się przy inwestowaniu w nieruchomość ?

Słyszałem od kilku znajomych , że inwestycja w nieruchomość to przyszłość na którą warto zwrócić uwagę  i spróbować od mniejszej inwestycji która powinna się udać . Jednak zawsze jest jakieś ryzyko niepowodzenia i co w tedy ? Od czego powinniśmy zacząć ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Inwestowanie w nieruchomości trzeba zacząć od małej inwestycje . Ja decydując się na inwestycję kierowałem się ceną i obliczeniem ile będę mógł z tego zarobić w przyszłości . Dobrym rozwiązaniem na początku jest pomoc agenta nieruchomości który zna doskonale rynek i jest w stanie tak doradzić , aby inwestycja przyniosła super efekty .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Ja od pierwszej inwestycji kierowałam się lokalizacją i ceną , oraz szukałam nieruchomości do remontu . Znam osoby które świetnie przeprowadzają remonty i takim sposobem za niewielkie pieniądze mam nieruchomość z której na pewno będę czerpać korzyści .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Moim zdaniem przy inwestycji powinniśmy się kierować w co dokładnie zainwestować , aby w krótkim czasie osiągnąć zyski na wysokim poziomie . Jednak powinniśmy się doradzić zaufanej osoby jakim jest agent nieruchomości ja ten sposób wybrałem i jestem zadowolony .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Moim zdaniem , aby mądrze inwestować powinniśmy posiadać własne finanse na ten cel oraz starać się posłuchać opinii w biurze nieruchomości . Powinniśmy nastawić się również na długoterminowy czas inwestycji . Ja na początku inwestycji tak zrobiłem i jestem zadowolony , że na tym  nie straciłem .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Kilka tygodni zastanawiałam się z mężem nad inwestycją w nieruchomości . Byliśmy ostrożni w wyborze nieruchomości oraz poprosiliśmy o pomoc agenta nieruchomości który doradził nam wtedy pewną i zrozumiałą inwestycję . Polecam każdej osobie , aby popytała się o radę doradcy nieruchomości który jest w stanie nam pomóc .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.