Czy korzystna będzie inwestycja w wynajmowanie pokoi ?

Zastanawiam się nad wynajmowaniem mojego mieszkania , ale nie całego jednej osobie tylko jeden pokój jednej osobie . Tylko czy z takiego wynajmu osiągnę wyższe zyski ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Dla mnie wynajmowanie jednego pokoju jest bardziej korzystne niż całego mieszkania ze względu , że co miesiąc mam za pokój 500 zł , a do tego dochodzą opłaty licznikowe które ponoszą wynajmujący i mając 3 pokoje na czysto mam 1500 zł które są przeznaczane na inną inwestycję 

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Posiadam mieszkanie dwupokojowe i wybrałem sposób wynajmu pojedynczo ze względów finansowych . Dokładnie obliczyłem jaką sumę mogę otrzymać z rocznego wynajmu całości mieszkania jak i tylko pokoi . Z moich obliczeń wyszło , że wynajmowanie pokoi jest w 100 % bardziej opłacalne .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Jeśli masz mieszkanie w dobrej lokalizacji to nawet nie powinnaś się zastanawiać , aby zacząć pojedynczo pokoi . Doskonale wiem , bo od roku zainwestowałam w ten sposób i comiesięczne pieniążki z wynajmu za jeden pokój w kwocie 700 zł to na prawdę niezły dochód .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim. Wszystko zależy od tego ile mamy pokoi do zaoferowania na wynajem . Mając kawalerkę to będziemy musieli pomyśleć o rozsądnej cenie , aby nasza inwestycja była opłacalna . Znam kilka osób które w ogłoszeniu podaje małą kwotę wynajmu , a później niestety nie zarabiają na tym takich pieniędzy o jakich myśleli . Dlatego będąc w takiej sytuacji obliczmy dobrze kwotę czynszu ,opłat licznikowych i dopiero później sprawdźmy ile będziemy mogli żądać za wynajem pokoju .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Postanowiłem , że moją pierwszą inwestycją będzie wynajem mieszkania . Jednak przed ostateczną decyzją którą podjąłem była opinia agenta nieruchomości . To właśnie on dokładnie sprawdził ceny za pokoje w danej okolicy i mogłem wtedy za jeden pokój wziąć cenę z jakiej byłem zadowolony , aby być na plusie .

Odpowiedział w 7 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.