Czy inwestycja długoterminowa jest dobrym rozwiązaniem ?

Zastanawiam się czy zainwestować  w kupno mieszkania , ale wiem również o tym , że pieniądze z wynajmu mogą być dopiero odzyskane za kilka lat . Teraz mam dylemat czy inwestycja długoterminowa to dobra decyzja .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka . Ja od roku wynajmuję mieszkanie i myślę , że taka inwestycja jest opłacalna i warto w nią inwestować . Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na długie czekanie na konkretne pieniądze , ale jeśli możemy sobie pozwolić na inwestycje długoterminową to dobra oferta . 

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Postawiłam na inwestycję długoterminową ze względu na fakt , że wynajmując mieszkanie przez kilka lat i odkładać za wynajem będziemy odkładać te pieniądze to za kilka lat będziemy w stanie zakupić znowu mieszkanie , aby je zainwestować . 

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Każdemu doradziłbym , że jeśli macie takie finanse na inwestowanie w nieruchomość która będzie przynosiła dopiero zyski za kilka lat to powinien każdy spróbować , bo to korzystna i opłacalna inwestycja . Kupując mieszkanie pod wynajem nastawiłem się na inwestycję długoterminową i doskonale wiem , że to dobra decyzja . Mam comiesięczny dochód i jest dobrze .

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

To dobra inwestycja która się za kilka lat zwróci i będziemy w stanie zakupić następną nieruchomość i w ten sposób jesteś ustawiony do końca życia . Moje początki w wynajmowaniu również nie były fajne , bo przez brak wiedzy miałam troszkę problemów . Jednak na chwile obecną wiem , że inwestycja długoterminowa przynosi duże zyski .

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Wszystko zależy czy jesteśmy w stanie czekać na zyski kilka lat ? Jeśli możemy zainwestować i nie czekać od razu na zyski to będzie dobrym rozwiązaniem . Od dwóch lat wynajmuję swoje mieszkanie , ale oczywiście nie nastawiam się , aby z  wynajmu żyć tylko są to dodatkowe pieniądze . Jeśli jesteście w stanie czekać na korzyści wynikające z wynajmu to będzie to dobre rozwiązanie , ale żyć z wynajmowanego mieszkania i często jest brane na kredyt to już mniej opłacalna inwestycja .

Odpowiedział w 6 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.