Co powinienem wiedzieć zanim zainwestuję w zakup nieruchomości ?

Kilka dni temu rozmawiałem ze znajomym który zaczął inwestować w nieruchomości . Jednak nie doradził mi w co powinienem zainwestować i czym się kierować przy inwestycji ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Zanim zdecydowałem się nad zakupem nieruchomości dobrze sprawdziłem moją zdolność kredytową oraz warunki jakie będę mieć z wynajmu nieruchomości .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Powiedzenie , że mam w planach zainwestowanie to jeszcze nie wszystko . Trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem skąd wziąć fundusze na ten cel . Co będzie lepszym rozwiązaniem kredyt w banku , pożyczka od znajomych czy zastaw innych aktywów . 

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Od roku zainwestowaliśmy w kupno mieszkania , aby go wynajmować i się udało .  Jednak przed decyzją o kupnie długo sprawdzaliśmy wszystkie warianty czy ta inwestycja będzie przynosić zyski i w jakiej wysokości rocznie , bo jeśli mniej niż 4% byłoby to nie opłacalne .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Inwestycja to nie tylko zakup nieruchomości . Jeśli chcemy , żeby przynosiła zyski ważne jest to w jakim stanie ją kupimy i ile będziemy w stanie potem w nią zainwestować gdyby była do remontu . Jak długo będziemy czekać , aby zarobić na naszej inwestycji .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Taka decyzja często wiąże się z ryzykiem niepowodzenia zainwestowania pieniędzy . Jednak bez ryzyka nic nie ma . Kupno nieruchomości teraz nie jest problemem jeśli masz gotówkę na ten cel , ale jeśli będziesz brać kredyt to pytanie brzmi : jaki będziesz mieć przychód z zainwestowania w nieruchomość , kwota jaką będziesz potrzebował na remont lub przebudowę nieruchomości oraz za ile będziesz mógł się spodziewać przyszłych zysków ? Mając wiedzę na ten temat i pewność , że się uda to powinno się zainwestować w nieruchomość .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.