Chcę zainwestować w wynajem mieszkania . Co powinienem zrobić ?

Mam kawalerkę którą mógłbym zacząć wynajmować , ale nie wiem od czego zacząć i jakie kryteria powinienem spełnić , aby moje mieszkanie było chętnie wynajmowane .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka . Sam od roku wynajmuję mieszkanie i wiem , że nie zawsze jest to takie proste , aby wynająć i jeszcze zarobić na tym . Jednak ja za nim dałem ogłoszenie o wynajęciu odświeżyłem mieszkanie i dokładnie sprawdziłem ceny innym mieszkań w danej okolicy , abym mógł nieznacznie obniżyć koszt wynajem .   

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Podstawą jest dobra lokalizacja , bo jeśli mieszkanie masz w miejscu ze złym dojazdem do szkoły , przedszkola lub uczelni to będzie Ci ciężko z wynajęciem . Jednak mieć pewność , że mieszkanie nie będzie stało puste to trzeba  wynająć za niższa cenę niż obecne ogłoszenia takiego samego pomieszczenia . 

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Wszyscy wiemy , że wynajmowanie kawalerek jest zawsze droższe w kupnie , a jeśli chodzi o późniejsze wynajmowanie to cena jest niższa niż mieszkanie 2 lub pokojowe . Jeśli posiadasz lokal w bloku lub jest ono w wysokim standardzie to nie powinieneś się obawiać . Dajesz ogłoszenie najlepiej w biurze nieruchomości i wtedy na pewno będziesz mieć szybciej najemców niż jak zrobisz to na własną rękę , ale jeśli mieszkanie masz w złym stanie technicznym to będziesz miał problem z potencjalnymi wynajmującymi .

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Zanim dasz ogłoszenie o wynajmie to dokładnie posprawdzaj ceny innych kawalerek co posiadają to znaczy wyposażenie łazienki , zabudowa kuchni oraz czy wszystkie urządzenia będą do Twojej dyspozycji . Często jest tak , że ktoś wynajmuje puste mieszkanie za wysoką cenę i to również ma znaczenie w cenie .

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witaj . Miałem kilka razy do czynienia z wynajmowaniem mieszkania , ale i tak się naciąłem .  Wszystko było na początku ok , ale za jakiś czas wynajmujący nie opłacali rachunków za media . Teraz przed decyzją o wynajęciu byłem w biurze nieruchomości i tam dowiedziałem się jak w dobry i szybki sposób mieć ciągle wynajmujących z którymi nie mam żadnych problemów .

Odpowiedział w 2 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.