UncategorizedBrak komentarzy

default thumbnail

Ujawnienie moich tajemnic dotyczących zakładów na piłkę nożną – Ifpi To Work

2 procent, co jest w rzeczywistości porównywalne ze stratą 93 000 dolarów. Umożliwiło to personelowi obliczenie prawdopodobieństwa, że ​​ich pierwszy wynik końcowy był w rzeczywistości dziwactwem. „Szansa na uzyskanie zwrotu większego niż lub równoważnego 98.865 $ z 56.435 zakładów z wykorzystaniem arbitralnej taktyki zakładów jest mniejsza niż 1 miliard”, twierdzą.

Zwykli gracze z pewnością nie zawsze stawiają na prawdopodobieństwo zamknięcia, które może znacznie różnić się od szans oferowanych w okresie poprzedzającym grę wideo. Tak więc Kaunitz, podobnie jak tlenek węgla, postanowił to symulować. „Nasz zespół zdecydował się przeprowadzić dodatkową, rozsądną symulację, 22bet pl logowanie w ramach której nasz zespół rozstawił zakłady z broni dostępnej od 1 do 5 godzin przed rozpoczęciem każdej czynności” – twierdzą.

Następnie ocenili swoją technikę w tym konkretnym zestawie płyt. Wyniki były jeszcze lepsze. Ich zakłady opłaciły się w 47,6% przypadków, a także przyniosły zwrot w wysokości 9,9%. „Gdyby każdy postawiony zakład wynosił 50 $, nasza taktyka z pewnością przyniosłaby 34 932 $ dochodu z 6 994 zakładów” – twierdzą.

2 procent oraz dochód w wysokości 825 dolarów. Może to być wynikiem rygorystycznej konkurencji między firmami oferującymi zakłady online, które czasami dają jeszcze bardziej idealne prawdopodobieństwo wprowadzenia graczy w rodzaju planu lidera strat. Następnie pracownicy wypróbowali podejście, stosując podejście zwane „inwestowaniem na papierze”, w którym pozycjonują zakłady, wykorzystując informacje w czasie rzeczywistym, a nie dane historyczne.

Niewątpliwie odkryli, że w około 30% przypadków możliwości faktycznie się zmieniły, zanim spróbowali sprawdzić online. W takich przypadkach odrzucili zakład. Ale strategia była nadal opłacalna. Po trzech miesiącach handlu papierami, ich zakłady ponownie osiągnęły zysk w wysokości 5,5 procent, uzyskując 1128 USD.

Szybkie sekrety dotyczące serwisów bukmacherskich Ujawniono recenzje – Shubham … dla opornych

Więc powielili swoją metodę przez pięć miesięcy, używając tej samej metody, z wyjątkiem tego, że indywidualny kierowca faktycznie postawił zakład online za 50 $ po sprawdzeniu kursów. W tym czasie ich zakłady przyniosły 47,2 procent czasu, a także zarobili 957 dolarów. Pięćdziesiąt ponad 265 zakładów.

5 procent. Uważni czytelnicy z pewnością zauważą, że liczba postawionych przez nich zakładów była znacznie niższa niż podczas okresu wymiany w badaniu. „Przyczyną tego jest to, że nasz zespół nie miał oddanego kierowcy, który obstawiał wszystkie opcje na wezwanie 24 godziny na dobę, a także z tego powodu nasz zespół stracił wiele z zakładów, które wydawały się być” – twierdzą.

„Nasze badanie dotyczące wymiany i prawdziwej działalności bukmacherskiej potwierdziło zyski tej metody” – podkreślają Kaunitz i wsp. To sprytna metoda i ciekawy efekt końcowy. Kaunitz i jego współpracownicy odkryli piętę achillesową w sektorze zakładów i manipulowali nią dla własnych zarobków. Jednak ich opowieść niesie ze sobą ból.

Bukmacherzy często ograniczali ryzyko, 22bet pl logowanie które mogliby postawić, a nawet zalecali „praktyczną ocenę” zakładu przed jego podjęciem. W takich przypadkach załoga nie mogła obstawiać zakładów. Gdyby bukmacherzy wybierali zakłady do sprawdzenia losowo, nie powinno to mieć żadnego wpływu na zyski tego podejścia.

„W tych warunkach nasz zespół z pewnością nie byłby w stanie kontynuować naszego podejścia do zakładów” – wspominają. Kaunitz, a także tlenek węgla, są w rzeczywistości bardzo niezadowoleni: „Branża zakładów sportowych ma niezależność, by reklamować się, a także dawać szanse swoim klientom, ale tak naprawdę oczekuje się, że ci klienci stracą, a jeśli im się to uda, łatwo ich powstrzymać. zakłady.” Załoga zwraca uwagę, że tego typu czynności mogą być niezgodne z prawem.

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz