Warto zainwestować w apartamentowce ?

Szukam dobrej inwestycji która będzie na tyle opłacalna , że będę w stanie osiągnąć bardzo wysokie zyski , a jednocześnie nie będę do niej dokładać . Mam znajomych którym się inwestycja w apartamentowce świetnie udała . Jednak czy będę w stanie czerpać z tego zyski bez większych strat ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Jeśli chodzi o apartamentowce to oczywiście , że to będzie super inwestycja pod warunkiem , że trafimy z lokalizacją oraz ceną za jaką będzie zakupiony . Zawsze mamy jakieś obawy , a taka inwestycja wiążę się z wielkimi funduszami . Moim zdaniem przed decyzją o zakupie takiego apartamentu poradźmy się fachowca w biurze nieruchomości .

Odpowiedział w 31 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Myśląc o takiej inwestycji na pewno jednej osobie będzie trudno . Ja również miałem pomysł , ale do tak drogiej inwestycji potrzebowałem trzech osób z rodziny . Moim zdaniem przed podjęciem decyzji należy dokładnie przeliczyć zyski i ewentualne straty . Jeśli natomiast trafimy z wyborem apartamentów w takich miejscach jak wypoczynkowe to możemy być pewni sukcesu .

Odpowiedział w 31 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Hej Sambor . Jeśli masz taką kasę to nawet nie powinieneś się zastanawiać nad zainwestowaniem w taką nieruchomość . Natomiast jeśli jest to Twoja pierwsza tak duża inwestycja to proponowałabym Ci się głęboko zastanowić , bo biorąc nawet kredyt i gdyby nie wyszło to byłbyś na przegranej pozycji . Wtedy zostałyby Ci tylko same długi .

Odpowiedział w 31 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Moim zdaniem inwestycja w apartamenty jest bardzo ryzykowna ponieważ nie tylko trzeba wyłożyć sporą gotówkę , ale również jeśli apartamenty nie będą wynajmowane ciągle , a tak się może zdarzyć zostaniemy bez dodatkowych dochodów z tytułu wynajmu .  Lepiej postawić na coś znacznie mniejszego i spać spokojnie .

Odpowiedział w 31 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Ja od roku zainwestowałem w apartament i powiem Wam , że nawet się nie spodziewałem zysku 8 % w skali roku . Również na początku miałem wiele obaw , ale jeśli się nie zaryzykuje to skąd mamy wiedzieć . Teraz wiem dokładnie , że warto postawić na taką inwestycję .

Odpowiedział w 31 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.