Warto brać kredyt obrotowy dla firm ?

Jeszcze nie brałam kredytu obrotowego i zastanawiam się czy jest korzystniejszy od innej formy . Czy Waszym zdaniem obrotowy kredyt jest opłacalny i lepszy ?

Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Hej . Brałem kredyt obrotowy już 3 razy i jestem zadowolony z efektów oraz czasu , bo kredyt miałem zawsze na rok i byłem w stanie go spłacić na czas . Mi zawsze udzielano kredytu obrotowego na rok i tym sposobem nie miałem tak dużego oprocentowania  jak to bywa przy dłuższym kredytowaniu .

Odpowiedział w Grudzień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Czasami nie mamy wyjście i jesteśmy zmuszeni wziąć taki kredyt , ale to nie oznacza o jego negatywnych skutkach . Po prostu powinniśmy czytać dokładnie umowę , bo jeśli podpiszemy ją , a później okaże się pomyłką możemy stracić nie tylko pożyczone pieniądze , ale również firmę .

Odpowiedział w Grudzień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Mam własną działalność od 5 lat i już 2 razy korzystałem z kredytu obrotowego dla firm . Bardzo zależało mi na powiększeniu firmy i wyposażyć dodatkowe miejsca pracy . Składając dokumenty nie byłem pewny pozytywnej odpowiedzi . Jednak po tygodniu mogłem otrzymać kredyt obrotowy tylko na rok. To bardzo sprytne z ich strony , bo jeśli się nie wywiążesz z umowy możesz stracić prawie wszystko , łącznie z mieszkaniem jeśli ktoś daje takie zabezpieczenie  .

Odpowiedział w Grudzień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć . Ja osobiście jestem za takim kredytem który jest przeznaczony na konkretny cel . Kilka miesięcy temu miałam sytuację , że potrzebowałam w krótkim czasie zakupić kilka sprzętów do mojej firmy i bez problemów mogłam go wziąć . Moim zdaniem to dobre rozwiązanie , że pieniądze są przeznaczone na konkretny cel i trzeba się wywiązać z umowy . Mój bank poprosił mnie o dokumenty zakupu wszystkich rzeczy które kupiłam ponieważ taką podpisałam umowę .

Odpowiedział w Grudzień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Zawsze będę sobie chwalił taki kredyt jeśli chodzi o rozwiązanie problemu w firmie potrzebując funduszy na konkretny cel . Oczywiście trzeba zwracać uwagę na wszystkie kruczki bankowe jak również nigdy nie zgadzać się na zabezpieczenia w formie np. nieruchomości . Znam kilka osób które tak straciły i firmę i nieruchomość .

Odpowiedział w Grudzień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.