W jaki sposób sprawdzić opłacalność mojej inwestycji ?

Zastanawiam się nad zakupem nieruchomości . Jednak jak powinienem sprawdzić czy będzie dobra inwestycja ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Robii . Inwestycja zawsze wiąże się z obawą , ale trzeba troszkę poszukać i popytać osób które mają już na ten temat wiedzę . Ja przed inwestycją starałam się sprawdzić za ile będę w stanie zakupić nieruchomość oraz jaki będzie wkład , aby nieruchomość była w stanie być do użytkowania . Zdarza się , że kupujemy szybko nieruchomość za drogo i jeszcze potem koszty są  duże i nie jesteśmy w stanie w szybki sposób na niej zarobić .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Kupując nieruchomość zawsze jesteśmy nastawieni na zysk . Jednak często jest tak , że wychodzimy na minus . Mi zależało na jak największym zysku z nieruchomości i starałem  sobie sprawdzić cenę za jaką kupię nieruchomość . Jaką kwotę trzeba będzie wyłożyć na remont lub drobne poprawki oraz koszt za jaki potem będę mógł nieruchomość sprzedać .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Zakup nieruchomości może nie jest trudne , ale jeśli chcemy ją sprzedać to będzie trzeba zastanowić się nad wyborem nieruchomości , lokalizacji , ceny za jaką ją kupimy , bo potem może okazać się , że był to najgorszy wybór naszego życia . Zostaniemy z nieruchomością i kredytami co często się zdarza . Wydaje mi się , że taka decyzja powinna być przemyślana i powinniśmy oglądać daną nieruchomość z osobą która się świetnie orientuje na rynku .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Razem z mężem poprosiliśmy o pomoc w biurze nieruchomości . Tam dowiedzieliśmy się na co mamy zwrócić szczególną uwagę i w taki sposób wyszliśmy na dużym plusie . Na początek sprawdzona była dokładnie cena rynkowej nieruchomości i czy można ja zakupić w tej kwocie , cena za jaką sprzedamy po wszystkich kosztach które ewentualnie włożymy w nią , a potem obliczyć zyski .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Witam wszystkich . Ja pomyślałam o zakupie mieszkania bardzo zdewastowanego , ale po wstępnym oszacowaniu kosztów ile będę w wkładała stwierdziłam , że warto . Nieruchomość  zakupiłam za niewielkie pieniądze , a wyremontowanie było z pomocą mojej rodziny i tylko wyniósł mnie koszt zakupionych rzeczy do remontu które nie wychodzą tak drogo , ale zysk duży przy niewielkim nadkładzie pieniężnym . 

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.