W jaki sposób dobrze zainwestować w nieruchomość ?

Myślę o inwestycji w nieruchomość , ale nie mam tak szerokiej wiedzy na ten temat . Zależałoby mi na dobrej i korzystnej inwestycji .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Inwestycję  w nieruchomość  trzeba dokładnie przemyśleć . Gdzie ma być zlokalizowana , kto ma być potencjalnym odbiorcą jak również cena za jaką będziemy chcieli kupić .Dobrze jest również sprawdzić daną nieruchomość pod względem prawnym jak późniejszego opodatkowania . Ja stosując się do tych niby prostych zasad i od roku jestem na plusie .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Ja przed zakupem nieruchomości również nie miałem pojęcia czym się kierować , aby to była dochodowa inwestycja . Znajoma poleciła mi doświadczoną osobę w biurze nieruchomości i z nim było to bardzo proste . Zdecydowałem się , że zainwestuję w hotel od dawna nie używany i to było dobrą inwestycją ponieważ w okolicy nie było hotelu który nie był za drogi i stać było na jego wynajęcie każdego kto chciał skorzystać z tej formy noclegu .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Na początku powinniśmy sobie zadać pytanie jaką nieruchomość chcemy zakupić . Potem powinniśmy wybrać lokalizację , oraz jaka będzie grupa której będziemy wynajmować naszą nieruchomość ? Myślę , że jeśli z tym trafimy to na pewno osiągniemy sukces .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Również miałam troszkę dylematu na temat zakupu nieruchomości która będzie dochodowa inwestycją . Jak wszyscy wiem , że studenci zawsze będą i wynajem właśnie takim osobom okazało się super rozwiązaniem . Pomimo , że zakupiłam mieszkanie na częściowe raty to jednak obliczając koszty za pięć lat mieszkanie będzie spłacone .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Moim zdaniem lokalizacja jest ważna jak również fakt komu będziemy wynajmować nieruchomość . Jednak ważną rzeczą jest wystrój konkretnej nieruchomości oraz jaki koszt poniesiemy pod względem nakładu w ewentualny remont . Ponieważ może się okazać , że wydane pieniądze się nie zwrócą i zostaniemy z długami .

Odpowiedział w Styczeń 29, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.