Od czego zależy szybka sprzedaż nieruchomości ?

Zależy mi na szybkiej sprzedaży mieszkania . Jak zrobić to w szybki sposób .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Czasami sprzedając mieszkanie lub nieruchomość popełniamy błąd zawyżając cenę danej nieruchomości . Dobrym rozwiązaniem jest porównać ceny innych nieruchomości w danej lokalizacji i nawet opuścić do 2 tys i wtedy jest na pewno większa szansa na sprzedaż .  

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Często kierujemy się niewiedzą za jaką kwotę sprzedawane są nieruchomości . Ja na własną rękę dałem ogłoszenie i czekałem dość długo bez  żadnego rezultatu sprzedaży . Znajomy polecił mi biuro nieruchomości dzięki któremu w ciągu miesiąca moje mieszkanie zostało sprzedane prawie za cenę o której myślałem . Tak więc najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego odpowiednim osobom . Wiem , że nikt tego nie zrobi za darmo , ale cena prowizji którą wzięło biuro  nieruchomości i tak było opłacalne .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Mając jakąkolwiek nieruchomość w dobrej lokalizacji na pewno szybko ją sprzedamy . Jednak wiele osób zakupując nieruchomość nie zwraca uwagi na to gdzie się mieszkanie znajduje tylko kupuje , bo jest okazja lub tańsza cena  i potem mamy kłopoty . Jeśli chcemy mieć większe szanse swoje ogłoszenie powinniśmy wystawić na wszystkich portalach ogłoszeniowych i grupach społecznościowych . 

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Ja sprzedając mieszkanie to potencjalni kupcy oprócz lokalizacji zwracali uwagę na standard mieszkania , bo jeśli jest zawyżone i trzeba w niego włożyć duże pieniądze to na pewno nie będziemy mogli szybko sprzedać . Razem z mężem przed ogłoszeniem sprzedaży robiliśmy mały remont i w szybki sposób mieszkanie zostało sprzedane .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Sprzedaż mieszkania nie jest takie proste moim zdaniem . Tak jak z kupnem nie ma problemu wystarczy tylko gotówka to ze sprzedażą są większe problemy chcąc to zrobić na własną rękę .Ja postanowiłam , że poproszę o pomoc fachowców którzy na rynku nieruchomości mają doświadczenie i doradzą mi w jak szybki sposób sprzedać daną nieruchomość . Od czasu kiedy byłam w biurze nieruchomości upłynęło dokładnie dwa miesiące  i zostało sprzedane na korzystnych warunkach .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.