Mieliście problem z kredytem gotówkowym w Deutsche Bank ?

Słyszałem o tym banku i zastanawiam się czy warto ubiegać się o kredyt gotówkowy u nich ? Czy w ogóle jest sens składania wniosku ?

Zapytał w 17 listopada, 2017 w Kredyty.
Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Cześć Walas . Słyszeć , a wziąć to wielka różnica . Ja wiem sam doskonale jak ten bank działa i szkoda , że nie informują potencjalnych klientów  o swoich wymaganiach . Jest to bardziej oferta dla osób które nieźle zarabiają i mają stałą pracę . Dla nich liczą się osoby z takim zawodem jak ; prawnik , nauczyciel , architekt , a w moim przypadku niestety nie mam szans .

Odpowiedział w 17 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka . Ja również chciałam wziąć kredyt gotówkowy w Deutsche Bank i nawet pomimo , że oprocentowanie wynosi 9,40 % byłam skłonna wziąć i nawet złożyłam wniosek , ale po chwili i tak został odrzucony . Więc pomyślałam , że to na pewno nie bank dla mnie skoro nie zależy im na klientach wszystkich tylko na wybranych grupach zawodowych które zarabiają nie takie pieniądze . 

Odpowiedział w 17 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Biorąc kredyt gotówkowy w Deutsche Bank myślałem , że to dobra oferta . Jednak teraz nie chciałbym  nawet słyszeć o tym banku . Oprocentowanie wynosi w nim od 4,99 do 7,99% , prowizja w moim przypadku z górnej półki 7,99 % , trzeba koniecznie ubezpieczyć kredyt jak również za samą opłatę przygotowawczą zapłaciłem 1400 zł to są bardzo duże pieniądze . Teraz czekam na końcową spłatę kredytu i nigdy nie brać w tym banku .

Odpowiedział w 17 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Nawet nie byłem klientem tego banku , a po złożeniu wniosku otrzymałem kredyt gotówkowy w kwocie 20 tys . Nawet się zdziwiłem , że bank nie żąda żadnych zabezpieczeń jak było w moim wcześniejszym gdy składałem wniosek . Trochę jest racji w tym , że prowizje i opłata jest za wysoka , ale kto inny udzieli Ci kredytu na jakąkolwiek kwotę ? Chyba , że masz bogatą rodzinę to nie będziesz miał problemu . 

Odpowiedział w 17 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Ja osobiście nie brałam takiego kredytu , bo nie mam zdolności kredytowej , ale moja babcia jest klientem Deutsche Bank i również brała u nich kredyt gotówkowy . Naszym zdaniem nie jest to korzystna oferta , ale jeśli się nie ma wyjścia to jesteś związany zgodzić się . Najgorszą rzeczą jest chyba ta kwota przygotowawcza w wysokości 1400 zł , ale również ubezpieczenie kredytu które trzeba zapłacić z własnych pieniędzy . Jest to takie zabezpieczenie banku przed nagłą śmiercią lub wypadkiem ponieważ babcia ma już 70 lat . Do końca nie wiem czy tylko banki stosują w stosunku do osób starszych czy wszystkich .

Odpowiedział w 17 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.