Jakie są korzyści z zakupienia nieruchomości przez biuro nieruchomości ?

Waham się nad decyzją zakupu mieszkania , ale czy powierzyć to specjalistom w biurze  nieruchomości ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Ja przez dłuższy czas miałam problem z zakupem mieszkania o którym marzyłam , a jednocześnie za kwotę którą byłam w stanie zakupić mieszkanie . Jednak od decyzji o udaniu się do biura nieruchomości po trzech miesiącach byłam już właścicielką wymarzonego mieszkania za które zapłaciłam taką kwotę jaką dysponowałam .

Odpowiedział w Luty 2, 2018.
Dodaj komentarz

Przed podjęciem decyzji o pójściu do biura nieruchomości dokładnie sprawdziłem czy osoby pracujące tam mają licencję do wykonywania takich czynności oraz ile lat są na rynku i szukałem opinii na ich temat . Mając tę wiedzę nie miałem żadnych obiekcji , aby zaufać danemu biurowi nieruchomości . Plusem jest to , że nie muszę tracić czasu na szukanie ofert jak również mam duży wybór mieszkań .

Odpowiedział w Luty 2, 2018.
Dodaj komentarz

Hej . Ja wybrałem pomoc w zakupie mieszkania przez biuro nieruchomości ze względu na ich wiedzę jak również doświadczenie .  Jednak ważną rzeczą jest również sprawdzenie czy dane biuro ma ubezpieczenie OC , bo wtedy mamy 100 % pewność gwarancji gdyby coś więcej nie wyszło w trakcie kupna mieszkania .

Odpowiedział w Luty 2, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Na początku byłam sceptyczna , ale jak znajoma zakupiła mieszkanie w ciągu trzech miesięcy od zgłoszenia to byłam bardzo zdziwiona . Jednak plusem takich biur jest , że moje ogłoszenie trafia do kilkudziesięciu firm nieruchomościowych i ja już mam spokojną głowę oraz mam wolny czas na inne zajęcie .

Odpowiedział w Luty 2, 2018.
Dodaj komentarz

Jeśli zależy nam na czasie i super mieszkania za rozsądna cenę to na pewno powinniśmy odwiedzić biuro nieruchomości . W takim biurze zajmują się tylko Twoim ogłoszeniem i szukają i sprawdzają najkorzystniejsze oferty . Natomiast tak jak ja nie mam pojęcia o nieruchomościach i nawet nie wiedziałbym jaką wartość ma dane mieszkanie , a tacy fachowcy mają doświadczenie oraz bardzo dokładną wiedzę . Korzystałem z usług takiej firmy i wiem , że warto im zaufać . 

Odpowiedział w Luty 2, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.