Jakie miesiące są najlepsze na sprzedaż mieszkania ?

Witam . Zależy mi na sprzedaży mieszkania szybko , ale oczywiście za rozsądną cenę . Jednak nic nie wiem o korzystnym czasie w którym mógłbym go sprzedać . Jak wybrać najkorzystniejszy czas , aby nie stracić na nieruchomości i na pewno ją sprzedać ? 

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Ja chciałem sprzedać swoje mieszkanie zaraz po nowym roku . Jednak ogłoszenie było , ale zainteresowanych brak . Dowiedziałem się z biura nieruchomości , że najgorszymi miesiącami w zastoju sprzedaży mieszkań jest styczeń i luty . Dopiero od maja jest wzrost gospodarczy i na pewno jest to bardziej opłacalne . Będąc w biurze nieruchomości dokładnie czekałem miesiąc i w czerwcu szczęśliwie udało się sprzedać mieszkanie , a to wszystko zawdzięczając osobom w biurze nieruchomości którzy mają szeroką wiedzę na ten temat . 

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Chcąc sprzedać mieszkanie najlepszymi miesiącami są sierpień i wrzesień z mojego doświadczenia . To właśnie w tych miesiącach przyjeżdża najwięcej studentów jak również dzieci zaczynają szkoły . Oczywiście pamiętajmy o lokalizacji , żeby był dobry dostęp do sklepów , biur oraz przychodni .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Dokładnie wiedziałam , że jeśli chcę sprzedać swoje mieszkanie powinnam to zrobić pod koniec roku . To wtedy jest popyt na mieszkania ze względu na niższą cenę , bo nie wszyscy mogą sobie zdawać sprawę , że po nowym roku ceny mieszkań idą w górę .

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . To prawda , że trzeba wybrać jak najlepszy moment na sprzedaż , ale pod warunkiem jakiejś wiedzy o nieruchomości . W moim przypadku znajomy polecił mi biuro nieruchomości i dowiedziałem się również , że najlepszymi miesiącami na sprzedaż są miesiące od czerwca do grudnia . Moje mieszkanie zostało sprzedane z pomocą biura nieruchomości we wrześniu . 

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Miałam do sprzedaży kawalerkę bliski uczelni i wrzesień okazał się być dla mnie najlepszym miesiące na jego sprzedaż . 

Odpowiedział w 5 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.