Jakie jest Wasze zdanie na temat kupna mieszkania w kamienicy ?

Zawsze myślałem o zakupie mieszkania w bloku , ale niestety ceny są o wiele droższe niż w kamienicy . Tylko czy to byłby dobry wybór , bo jak wiadomo w takich miejscach jest mniejszy standard .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj . Ja z żoną zastanawialiśmy się nad wyborem kamienica czy blok . Po sprawdzeniu wszystkich plusów i minusów wybraliśmy mieszkanie w kamienicy i to był dobry wybór .  Dla nas to świetne rozwiązanie ponieważ jak wiadomo w blokach mieszkania są ciasne , a tutaj zaletą jest wysoki sufit dzięki czemu pokoje są  jaśniejsze , bardziej efektowne i przestrzeń takich mieszkań jest większa .  

Odpowiedział w Listopad 29, 2017.
Dodaj komentarz

Nasz wybór padł również na mieszkanie w kamienicy . Mój mąż interesuje się zabytkowymi meblami to również dzięki mocnej konstrukcji budynku można pozwolić sobie na wstawianie ciężkich mebli . Jeśli lubimy przestronne pomieszczenia to na pewno w kamienicy one są . Dla mnie również ważne było , że można oddzielić część sypialnianą i zrobić sobie kącik do pracy w domu lub po prostu miejsce gdzie nikomu się nie przeszkadza .

Odpowiedział w Listopad 29, 2017.
Dodaj komentarz

Wybraliśmy kupno mieszkania w kamienicy z kilku względów . Takie mieszkania mają swój niepowtarzalny klimat , poza tym wysokie sufity umożliwiają zakładanie bardzo dużych żyrandoli jeśli ktoś lubi , bo ja tak . Okna są duże w przeciwieństwie do mieszkań w bloku , a piece kaflowe nadają pokojowi inny klimat niż w bloku . 

Odpowiedział w Listopad 29, 2017.
Dodaj komentarz

Hej wszystkim . Planując zakup mieszkania to wiele osób nam odradzało kupno w kamienicy . Jednak teraz uważamy z żoną , że to świetna nie tylko decyzja , ale i inwestycja w przyszłość . Zrobiliśmy sobie remont i mamy standard może nawet lepszy niż w blokach . Wiele osób uważa , że w blokach jest lepiej mieszkać , ale w kamienicy nie masz 10 pięter i znasz swoich sąsiadów to również może okazać się plusem . 

Odpowiedział w Listopad 29, 2017.
Dodaj komentarz

Zawsze uważałam , że mieszkania w kamienicach są bardziej przytulne dzięki ich niewielkim metrażom , ale są jednocześnie jaśniejsze i przestronne . Nie ma co prawda w niektórych wygód , ale zrobienie samemu jest lepsze i wtedy masz super standard za niedrogie opłaty związane z opłatą za sam czynsz który w blokach jest o wiele wyższy .

Odpowiedział w Listopad 29, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.