Jaki sposób jest dobry na inwestycję w nieruchomość komercyjną ?

Szukam dobrego pomysłu na inwestycję  która przynosiłaby mi spore zyski , a jednocześnie zabezpieczenie na przyszłość .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Wcześniej moja inwestycja opierała się na wynajmowaniu mieszkania . Jednak po namowie brata postanowiłam spróbować zainwestować w nieruchomość komercyjną . Wybrałam sklepik osiedlowy który zaczęłam wynajmować . Główną przyczyną dlaczego zdecydowałam się na osiedlowy sklepik jest jego lokalizacja w dobrym punkcie , opłaty są nie bardzo wysokie , a zysk jak na razie na dość wysokim poziomie . 

Odpowiedział w Styczeń 30, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Ja po namowie znajomych postanowiłem zainwestować w wynajęcie całego biura  . Mając już plan zacząłem wynajmować pomieszczenia  których było w sumie 10 . Moja inwestycja trwa już drugi rok i jestem na plusie . Polecam każdemu , jeśli chcecie być pewni swojej dobrej inwestycji .

Odpowiedział w Styczeń 30, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Naszą inwestycją było zakupienie lokalu który był pensjonatem . Koszt był korzystny , lokalizacja w dobrym punkcie . Jedynym problemem który się pojawił to brak parkingu , ale to nie był problem gdyż można było wyodrębnić plac na parking .  

Odpowiedział w Styczeń 30, 2018.
Dodaj komentarz

Witam wszystkich . Ja również uważam , że lepsza jest inwestycja w lokal komercyjny ,ponieważ zawsze możesz go zmienić na inny oraz nie kupujesz go a mimo to zyskujesz fundusze z inwestycji . Razem z chłopakiem postanowiliśmy , że zainwestujemy w salon fryzjerski . Pomysł okazał się być trafionym pomysłem i inwestycja jak na razie się zwraca z dużą nadwyżką . 

Odpowiedział w Styczeń 30, 2018.
Dodaj komentarz

Nieruchomości komercyjne będą dobrą inwestycją jeśli zaczniemy poszukiwania od dobrej lokalizacji , sprawdzeniu stanu technicznego danego lokalu jak również będziemy mieli rozeznanie na temat kosztu ewentualnego remontu . Zawsze myślałem o swoim warsztacie samochodowym i właśnie w niego zainwestowałem . Po krótkim czasie okazało się , że to dobra inwestycja którą warto kontynuować .

Odpowiedział w Styczeń 30, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.