Jaki bank ma najkorzystniejszą ofertę kredytową dla firm ?

Zastanawiam się nad wzięciem kredytu firmowego , ale również zależy mi na ofercie z której będę zadowolona . 

Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Witam . Ja jestem zadowolona z kredytu firmowego który brałam w Alior Bank . Dla mnie to korzystna oferta którą można ustalić indywidualnie kwotę kredytu . Plusem jest również fakt , że nie pobierana jest prowizja oraz fakt , że jeśli chcemy wcześniej spłacić kredyt nie ponosimy żadnych kosztów tak jak to bywa w innych bankach . Jest również możliwość kredytu firmowego w innej walucie niż krajowej . Można wybrać czy chcesz kredyt w EUR , USD , GBP czy CHF .

Odpowiedział w Listopad 28, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć . Mam konto w  PKO Bank Polski i wybrałem właśnie u nich ofertę kredytu dla firm . Może mam mnie korzystniejszą ofertę , bo moje oprocentowanie jest zmienne , marża wynosi od 1,90% , prowizja 1,50% , a za wcześniejszą spłatę kredytu jest żądana opłata w wysokości 2 % . Nigdzie nie ma nic za darmo , ale super ofertą jest fakt przedłużenia okresu kredytowania jeśli nawet nie spłaciłeś wcześniejszego kredytu . Dla mnie i tak jest to korzystna oferta i godna polecenia .

Odpowiedział w Listopad 28, 2017.
Dodaj komentarz

Witam wszystkich .Czasami bywa tak , że jeśli nie jesteś na rynku dość długo to niektóre banki nawet nie chcą słuchać o kredycie firmowym . Tak było ze mną , ale w swoim banku otrzymałem taki kredyt firmowy , ale na 72 miesiące  i za wcześniejszą spłatę nic nie płacę  . Oprocentowanie przy każdej decyzji jest indywidualna i to również świadczy na plus tego kredytu . Prowizja również nie jest bardzo wysoka , bo 2, 95 % w skali roku to moim zdaniem i tak nie dużo , ale najważniejszą rzeczą jest fakt , że otrzymasz go w pierwszy dzień posiadając firmę .

Odpowiedział w Listopad 28, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim . Ja zdecydowałam się na kredyt firmowy  w Alior Bank ponieważ dla mnie jest to korzystna oferta ze względu na ; okres kredytowania który wynosi do 2 lat , brak prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu i firma może działać tylko jedyne 12 miesięcy .

Odpowiedział w Listopad 28, 2017.
Dodaj komentarz

Dla mnie korzystna oferta kredytu dla firm okazała się w mBank  . Jest możliwość uzyskania kwoty od 10 tys do 100 tys , ale tylko na 3 lata . Oprocentowanie jest zmienne  , prowizja nie jest pobierana oraz za wcześniejszą spłatę nie ponosimy żadnych kosztów . Jak na chwilę obecną to jestem zadowolony z oferty tego banku . 

Odpowiedział w Listopad 28, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.