Inwestycja w grunty będzie przynosić zyski ?

Mam już dwa mieszkania które wynajmuję i teraz zastanawiam się nad zakupem gruntów . Tylko jakie będę mieć zyski z takiej nieruchomości i czy warto ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Powiem Ci , że czasami jest to bardzo opłacalne . Jednak jest ryzyko co potem z tym zrobisz , bo zakupić to nie problem mając pieniądze na ten cel . Jednak jeśli nie wiesz jak będzie to dalej wyglądać to nie ryzykowałbym . Ja kupując nieruchomość w postaci gruntu doskonale wiedziałem , że będzie na nim mały hotel który jak na razie przynosi małe zyski , ale z biegiem czasu powinienem być na dużym plusie .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Nikt nie może do końca być pewien co się stanie po zainwestowaniu w taką nieruchomość . Jednak dobry plan i dobra lokalizacja to już sukces . Tylko kupując taki grunt trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami takimi jak przekształcenie w działkę budowlaną . Jeśli będzie wszystko prawnie załatwione to wtedy bez obaw można nastawić się na bar lub jakąś restaurację .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Witaj Ksawy . Moim zdaniem powinieneś spróbować zainwestować w grunty . Ja na początku miałem obawy , ale po roku zacząłem mieć zyski z których jestem zadowolony . Grunty zawsze są tańsze od mieszkań lub biur , a również można na tym nieźle zarobić .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Taka inwestycja jest opłacalna i do tego o wiele tańsza więc nie powinniśmy się zastanawiać . Nawet jak od razu nie będziemy w stanie go przeznaczyć na daną inwestycję to będziemy mogli potem ją sprzedać za duże pieniądze .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Ja od zawsze powtarzałem , że grunty mogą być najlepsza nieruchomością w którą warto zainwestować . Warunkiem takiego zakupu jest oczywiście cena i co będzie się znajdować na danej nieruchomości . Zainwestowałem w taką nieruchomość i po trzech latach mogłem spokojnie pospłacać kredyty jak również mieć comiesięczny zysk . Postanowiłem zainwestować w zajazd z restauracją i barem w którym pracuję tylko z żoną .

Odpowiedział w 1 lutego, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.