Czy oferta korzystania z usług agenta przy sprzedaży nieruchomości jest korzystna ?

Kilka miesięcy temu dodaliśmy ogłoszenie o sprzedaży mieszkanie . Jednak jak do tego czasu nie sprzedaliśmy mieszkania . Mamy znajomych którzy od razu powierzyli to doradcy nieruchomości i w szybki sposób umowa sprzedaży mieszkania się odbyła . Zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem , ale czy tak będzie lepiej ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Pomimo faktu , że większość osób uważa , że nie potrzebuje doradców nieruchomości to jednak błąd . Sama korzystałam z ich usług i wiem jak potrafią być skuteczni .  Wcześniej sama przez kilka miesięcy próbowałam sprzedać mieszkanie , ale bez efektów . Postawiła na doradcę nieruchomości i to okazało się być najlepszym rozwiązaniem . Plusem było nie tylko szybsza sprzedaż mieszkania , ale również nie było żadnych niejasności w dokumentach , a słyszałam nie raz o częstych błędach osób które nie wiedzą jak korzystnie sprzedać własne mieszkanie .

Odpowiedział w 24 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Ja zawsze będę powtarzać , że zawsze jeśli podejmiemy decyzję o sprzedaży to biuro nieruchomości jest najlepszym rozwiązaniem . Osoba która zajmie się sprzedażą zrobi to bez żadnych skutków prawnych , dokładnie sprawdzi księgę wieczystą i wszystkie formalności związane z notariuszem . Sam nie orientuję się tak jak agent nieruchomości i nie chciałbym stracić na tym .  

Odpowiedział w 24 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Plusem jest to , że biuro nieruchomości posiada w swojej bazie kilkaset ofert kupna i sprzedaży , a jednocześnie im zależy na sprzedaży naszego mieszkania na korzystnych dla nas warunkach . Gdyby  nie pomoc biura nieruchomości to miałbym problem ze sprzedażą  mieszkania . Kilka miesięcy moje ogłoszenie było aktualne i tylko 3 osoby zadzwoniło z pytaniem , ale jednak nie zostało sprzedane . 

Odpowiedział w 24 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Zawsze lepiej zaufać sprawdzonym i skutecznym osobom które są w stanie sprzedać nasze mieszkanie , a my mamy problem z głowy . Doskonale wiem , bo miałem przykład próbując sam na własną rękę sprzedać . Kiedy poszedłem do biura nieruchomości to okazało się , że to dla nich bardzo proste . Czas który zaoszczędziłem jest dowodem na to , że warto korzystać z doradcy nieruchomości .

Odpowiedział w 24 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Korzystałem osobiście z pomocy agenta nieruchomości i mogę powiedzieć , że to najlepsze  rozwiązanie przy sprzedaży mieszkania , aby się nie martwić  o żadne niedopełnienie formalności , o akty prawne . Moje ogłoszenie było w wielu nieruchomościach i takim sposobem długo nie czekałem , aby sprzedać mieszkanie ponieważ moje ogłoszenie było wyróżnione , a to dodatkowy plus . 

Odpowiedział w 24 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.