UncategorizedBrak komentarzy

default thumbnail

5 sekretów wyścigów konnych, aby zwiększyć swoje zyski …

Jeśli faktycznie kiedykolwiek wcześniej kusiło 22bet kod promocyjny Cię trzepotanie, będziesz dokładnie wiedział, w jaki sposób bukmacherzy, a także kasyna, stawiają na Twoje szanse. Najwyraźniejszym przykładem jest ruletka, w której jest tak naprawdę 36 czerwonawych i ciemnych odmian oraz przyjazne dla środowiska kwoty 0 i (w STANIE ZJEDNOCZONYM) 00. Aby upewnić się, że w sumie jest to 38 opcji. Kiedy stawiasz na czerwony lub nawet czarny, szanse na odpowiedni wybór wynoszą w rzeczywistości 18/38, a przyzwoita wypłata za ryzyko 1 $ to 2 $.

Niemniej jednak, Twój dom płaci zaledwie 2 dolary i zawsze zachowuje różnicę. W tej technice obiecuje sobie zysk. Podobna predyspozycja występuje w prawdopodobieństwach bukmacherów na zawodach konnych, w piłce nożnej, a także w każdej innej okazji sportowej. Bukmacherzy nieustannie gwarantują, że możliwości są na ich korzyść. Ale przygotowanie tych prawdopodobieństw jest trudniejsze niż w przypadku ruletki, biorąc pod uwagę, że obliczenia są trudniejsze.

Czy można wyprzedzić o wiele lepszy sposób obliczania kursów, a tym samym pokonania bukmacherów? Dziś nasz zespół pozyskuje rozwiązanie dzięki pracy Lisandro Kaunitza w College of Tokyo, a także kilku kolegów, którzy odkryli metodę konsekwentnego generowania gotówki pochodzącej z internetowego rynku zakładów piłkarskich.

Kaunitz, a także tlenek węgla, twierdzą, że gdy bukmacherzy zdali sobie sprawę z tego sukcesu, uniemożliwili analitykom jeszcze częstsze obstawianie. Gracze od dawna bawili się systemami, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo, ale wyniki są niezwykłe. Faktycznie biorąc pod uwagę, że bukmacherzy wytrwale pracują, aby obliczyć dokładne prawdopodobieństwa. Zwykle używają sztaby liczb do badania historycznych rekordów w sporcie takim jak piłka nożna, a następnie kultywują zaawansowane style, aby znaleźć idealne szanse na każdy mecz.

Jednak pomimo tej stylowej strategii, w technice, którą stosują bukmacherzy, jest tak naprawdę słaby punkt. Obejmuje metodę, którą unikają swoich zakładów, aby chronić przed prawdopodobieństwem dużych wypłat. Na przykład, kiedy 2 załogi grają w grę wideo w piłkę nożną, bukmacherzy określili możliwości każdej z nich nagrania wygranej, redukcji lub remisu.

W takim przypadku bukmacher jest nastawiony na dużą wypłatę, jeśli tak się stanie. Dlatego bukmacherzy mogą zabezpieczyć swoje zakłady, dostarczając jeszcze korzystniejszych prawdopodobieństw na przeciwny wynik. W ten sposób wprowadzają zakłady, które uwzględniają co najmniej kilka możliwych przegranych. Kaunitz, jak również wspominając o tym procesie, stwarza możliwość dla każdego, kto potrafi go dostrzec.

Ich metoda jest nieskomplikowana. Zaczynają od założenia, że ​​sami bukmacherzy są rzeczywiście skuteczni w określaniu szans, które stawki, które podają, są w rzeczywistości poprawnym odzwierciedleniem rzeczywistego prawdopodobieństwa sukcesu, remisu, a nawet straty, powiększone o ich własną marżę. W tym przypadku doskonałe działanie tych szans jest prostym standardem szans, jakie dają wszyscy bukmacherzy, rodzaj wiedzy tłumu.

Ostateczny przewodnik dotyczący przeczytania najlepszych sekretów zakładów sportowych online autorstwa A. B. …

Później łatwo jest przestudiować wszystkie dostępne możliwości i znaleźć wartości odstające. Kaunitz, a także tlenek węgla, następna praca pokazuje dokładnie, jak pozytywne są usunięte szanse. Jeśli faktycznie są one naprawdę wystarczające, w tym momencie zakład musi zostać rozstrzygnięty, przynajmniej w czasie. A także dokładnie to, co zrobili Kaunitz i współpracownicy.

Obliczyli średnie szanse, znaleźli wartości odstające, a następnie sprawdzili, czy zakład będzie im sprzyjał, czy na pewno nie. Przed poświęceniem jakiejkolwiek prawdziwej gotówki badacze ocenili sugestię na podstawie dziesięciu lat historycznych rekordów szans zamknięcia, a także wyników 479440 meczów piłkarskich rozegranych między 2005 a 2015 rokiem.

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz